تور آنتالیا
قیمت ویزای تایوان
خدمات VFS
تور ارزان کانادا
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
چرا شهرت ام ال ام ماركتينگ لكه دار شده است؟ شركت بازاريابي شبكه اي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضويت در خبرنامه
  عضويت لغو عضويت

ورود اعضا
  نام کاربري :
  پسورد :

عضويت در سايت
  نام کاربري :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ايميل :
  نام اصلي :

نويسنده :admin
تاريخ: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۳:۰۱

چرا شهرت ام ال ام ماركتينگ لكه دار شده است؟

با وجود قدمت و مدت عمر بالايي كه بازاريابي شبكه اي دارد باز هم عده اي به آن اطمينان ندارند و آن را همانند شركت هاي هرمي مي پندارند.

اسكات آلن از كارشناسان مشكل بازاريابي شبكه اي ساختار هرمي در پرداخت هاي آن است كه اين حرفه را مشابه طرح هاي هرمي جلوه داده و موجب بدگماني به آن شده است.اما اين ايراد را نمي توان به ساختار بازپرداخت آن مطرح كرد درواقع تقريبا همه سازمان هاي فروش دنيا چنين ساختاري را براي پرداخت هاي خود دارند.فروشندگان و مديران در سطوح بالاتر هر يك به كمسيون و پاداش خود دست پيدا مي كنند.

ايراد ديگري كه براي اين حرفه وارد مي شود اين است كه برخي مي گويند براي مشاركت در آن بايد پول پرداخت كرد.قطعا براي هر فعاليتي در ابتدا بايد مبالغي را هزينه كنيد و در آن تلاش كنيد تا به موفقيت برسيد.طرح بازاريابي شبكه اي مانند طرح هاي هرمي يا پونزي نيست كه غير قانوني باشند. در آنجا درآمد شما به ازاي ثبت نام افراد ديگر بدست مي آمد. در آن جا محصولي وجود نداشت و يا محصولاتي بي كيفيت ارائه مي كردند كه قيمت هاي بالايي نيز داشت.

طرح نتورك ماركتينگ يك مدل فرانشيز استاندارد است.شركت هاي مطرحي هم چون ،از اين طريق به فروش هاي ميليون دلاري دست پيدا كرده اند.

ام ال ام ماركتينگ

ام ال ام ماركتينگ فقط يك مدل تجاري نيست.روند فعاليت در آن بدين صورت است كه هزينه هاي ابتدايي براي آن ، پايين است و امكانات بالقوه براي دست يابي به درآمد استثنايي وجود دارد و افرادي در اين حرفه هستند كه با صرف وقت و تلاش توانسته اند به اين درآمد دست پيدا كنند.

ويژگي برجسته ام ال ام ماركتينگ براي افرادي با ويژگي هاي زير بسيار جذاب است:

افرادي كه عملكرد خوبي در حرفه و تخصص خود نداشته اند و پول كمي براي سرمايه گذاري پس انداز كرده اند.

- تجربه قبلي در اجرا و مالكيت كسب و كار نداشته اند.

- در روابط تجاري كم تجربه بوده اند و روابط آن ها از روابط كارمند و كارفرما و همكار فراتر نرفته است.

- از سطح درآمدي شان راضي نبوده اند.

- توقعات غيرواقع بينانه از سطح كاري كه بايد انجام دهند در مقايسه با ميزان درآمدي كه بايد درآمدي كه بايد كسب كنند، دارند.

البته اين ويژگي هاي مطرح شده اكثريت افراد مشغول در اين حرفه را توصيف نمي كنند  بلكه تعداد محدودي از آن ها را شامل مي شود.

ورود برخي افراد با اين ويژگي ها و عملكرد نامناسب كه آنان در اين زمينه دارند سبب ايجاد تصورات غلطي در رابطه به نتورك ماركتينگشده است.اشتغال برخي افراد با داشتن سابقه نامناسب در اين حرفه سبب لكه دار شدن چهره اين صنعت در جامعه شده است.

بازاريابي شبكه اي ويژگي هاي منحصر به فردي دارد كه آن را نسبت به بقيه كارها متمايز كرده است. اين شغل فرصت مناسبي است كه افراد كسب و كار خودشان را داشته باشند.اما براي رسيدن به موفقيت در آن بايد ماهيت دقيق آن را بشناسند.در اين حرفه افراد خود مالك كسب و كار خودشان هستند درواقع افراد نوعي كارآفرين محسوب مي شوند. اگر قبلا هيچ كسب و كاري نداشته ايد و يا شبكه سازي نداشته ايد بايد در اين زمينه از مشاوره و راهنمايي هاي كارشناسان در اين حرفه، استفاده كنيد.

بازارياباني كه در مورد ساختن كسب و كارشان جدي هستند بايد در اصول كارشان مطالعه كنند. آن ها مي بايست آخرين تكنيك هاي كارشان يعني فروش و بازاريابي و استراتژي هاي آن را بياموزند و فقط به مبادله نكات در جلسات هفتگي و ماهيانه تيم شان اكتفا نكنند.

با هلدينگ بزرگ عطاكو در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد.

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]