کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
شركت بازاريابي شبكه اي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضويت در خبرنامه
  عضويت لغو عضويت

ورود اعضا
  نام کاربري :
  پسورد :

عضويت در سايت
  نام کاربري :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ايميل :
  نام اصلي :

نويسنده :admin
تاريخ: ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۰:۴۲:۳۲

 بازاريابي شبكه اي مانند بسياري از كسب و كارهاي ديگر مملو از سو تفاهم هاست كه سبب مي شود برخي از اين فعاليت واهمه داشته باشند و يا با ديد منفي به آن نگاه كنند. اين فعاليت هم مانند همه كسب و كارهاي ديگر مي تواند باعث موفقيت افراد شود  فقط درصورتي كه در آن تمام تلاش خود را انجام دهيد و آن را با ياري ديگران بسازيد.

در اين مقاله مهارت هايي براي موفق شدن شما در نتورك ماركتينگ را بيان مي كنيم.

اطلاعات خود را در زمينه بازاريابي شبكه اي كامل كنيد.

شما بايد راجب صنعت بازاريابي شبكه اي همه چيز را بدانيد و به دقت راجب شركت هايي كه در اين زمينه فعاليت مي كنند تحقيق كنيد. شما بايد با شركتي فعاليت كنيد كه با آن سازگاري داشته باشيد. شما بايد اطلاعات زيادي راجب نتورك ماركتينگ داشته باشيد تا بيشتر به موفقيت نزديك شويد.

صادق و با اخلاق باشيد.

يكي از دلايلي كه ام ال ماركتينگ مورد انتقال افراد قرار گرفته است  اين است كه گاهي اوقات افراد براي جذب افراد جديد تعريف ها و صحبت هاي اغراق آميز مي دهند. اين موضوع سبب شده است عده اي فكر كنند شركت هاي بازاريابي شبكه اي نيز از اين رفتار چشم پوشي مي كنند، درحاليكه اينطور نيست. شركت بازاريابي شبكه اي شما را به صادق بودن تشويق مي كنند. اشتياق شما به تنهايي براي تبليغ آن كافي است فقط مطمئن باشيد كه در مورد آن ها ادعاهايي نخواهيد داشت و يا اغراق نمي كنيد. در يك كسب و كار مشتريان قصد جذب كردن آن ها را داريد احساس فريب خوردن پيدا نمي كنند و درنتيجه با شما باقي خواهند ماند.

بازارهدف خود را بشناسيد.

يكي از بزرگترين اشتباهاتي كه بازاريابان شبكه اي مرتكب مي شوند اين است كه همه را مشتريان بالقوه خود مي بينند. مثل هر كسب و كار ديگري براي موفقيت و كارايي بيشتر شما بايد بازار هدف خود را شناسايي كنيد و تلاش هاي بازاريابي خود را بر آن ها متمركز كنيد.

سعي كنيد هر روز محصولاتتان را به ديگران عرضه كنيد.

در شركت هاي قانوني بيشتر درآمد شما حاصل از فروش محصولات يا خدمات است. به علاوه مشترياني كه به محصولات و خدمات شما علاقه مند هستند، ممكن است وارد شبكه شما شوند. يكي از كليدهاي يافتن مشتري و افراد جديد صحبت كردن افراد راجب محصولات و خدمات شماست.

حمايت كنيد.

يكي از مزاياي بازاريابي شبكه اي اين است كه شما پاداشي بابت فروش مجموعه تان دريافت مي كنيد. برخي اين موضوع را سواستفاده مي پندارند درحالي كه شما به ازاي كمك به موفقيت آن ها پاداش مي گيريد. اما اين را بدانيد كه شما براي موفقيت آن ها بايد يك رهبر و مربي خوب باشيد و از آن ها حمايت كنيد. در زمنيه آموزش،  راهنمايي، پاسخ به سوالات و مسائل ديگر كمكشان كنيد.

گوش كنيد و راه حل بفروشيد!

بسياري از افراد نوشته اي از پيش آماده شده را به مشتريان خود ارائه مي دهند و طبق آن، محصولات خود را مي فروشند. اما بايد بدانيد شما بايد يك راه حل براي مشكلات مشتريان داشته باشيد. به نيازهاي آن ها گوش كنيد و سپس راه حل مشكل را به آن ها ارائه دهيد. افراد راه حل را مي خرند.

از ساير توزيع كنندگان متمايز باشيد.

ممكن است شركت ها و افراد ديگري هم محصولات شما را بفروشند ولي شما بايد حداقل يك ويژگي پيدا كنيد تا مردم به خاطر آن ويژگي شما را انتخاب كنند.

سيستمي براي پيگيري داشته باشيد.

اگر بدون ايجاد مزاحمت بتوانيد فروش خود را پيگيري كنيد، مي توانيد در آينده فروش بيشتري داشته باشيد و يا افراد جديد بيشتري را جذب كنيد. فروش به زمانبندي مناسب نياز دارد و هر “نه” لزوما به معني “هيچوقت” نيست. اگر فردي به شما نه گفت اما از حرف هايش متوجه شديد كه ممكن است بعدا بتوانيد محصولي به او بفروشيد، او را در ليست خود قرار دهيد و چند وقت بعد مجددا با او تماس بگيريد.

با هلدينگ بزرگ عطاكو در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد.  

نويسنده :admin
تاريخ: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۰:۴۵:۴۹

طراحي پلن بازاريابي شبكه اي يا نتورك ماركتينگ يكي از اركان مهم موفقيت در بازاريابي شبكه اي براي شركت هايي كه مي خواهند در اين تجارت بمانند و حتي اگر جديد آماده اند خيلي خوب مورد استقبال قرار بگيرند و رشد كنند پلن درآمد زايي است .

قدرتمند ترين دليلي كه هر كسي را به انجام فعاليت بازاريابي شبكه اي ترغيب مي كند پلن درآمد زايي يك شركت در كنار محصول است.

  يكي از جنجالي ترين طرح هاي پورسانت دهي در بازاريابي شبكه اي طرح باينري است. اكثرا شركت هاي هرمي و غير سالم از اين پلن براي نفوذ سريعتر بين مخاطبان استفاده مي كنند. طرفداران اين طرح با بيان اينكه با دو دست مي شود رشد كرد و توضيح آن راحت و آسان است و همچنين مشاركت و همكاري گروهي در اين طرح به علت اينكه پرداخت براساس حجم فروش گروهي مي باشد بيشتر شده است. بيشترين كاربرد اين پلن، براي شركت هايي با محصولات غير مصرفي مانند اشياي لوكس، صنايع دستي ، چرم ، ساعت و . . . مي باشد كه قابليت تجديد در خريد را در دوره زماني كوتاه مدت ندارند است. از معايب اين طرح ميتوان به شرط تعادل و سقف درآمدي اشاره كرد كه مي تواند ميزان رشد درآمدي را به شدت محدوديت بخشد

در حال حاضر پلن هاي داخل ايران از اين پلن هاي اصلي در كنار استخر پاداش ، حجمي و در نهايت جوايز نقدي استفاده مي كنند. اين در حاليست كه الگوريتم هاي طراحي پلن بازاريابي شبكه اي يا نتورك ماركتينگ مدرني ايجاد شده است كه مي تواند قدرت پلن درامد زايي يك شركت را با توجه به ميزان درصد خروجي اعلامي شركت چندين برابر كند برخي از كارشناسان يكي از ويژگي هاي اين طرح را همكاري گروهي شكل گرفته در آن معرفي كرده اند كه براساس آن افراد براي گسترش لايه هاي زيرينشان به سطوح زير مجموعه خود در عضوگيري كمك مي نمايند و ويژگي ديگر را رشد سريع طرح و درآمدزايي بالاي آن معرفي كرده اند اما اين ويژگي هاي مطرح شده در واقع نقطه ضعف طرح محسوب مي گردد؛ زيرا تلاش براي توسعه سريع طرح و دست يابي به درآمد بالا، بازاريابان را از رسالت اصلي حرفه كه خرده فروشي محصولات است دور مي نمايد، مهمترين ركن درآمد زايي يك شركت عضوگيري نيست بلكه فروش محصول است. حتي در برخي موارد ديده شده است كه بابت معرفي افراد به طرح، پورسانت پرداخت مي شود. همين امر فعاليت طرح را مشابه طرح هاي هرمي جلوه داده است. مهمترين نقطه ضعف طرح باينري، اصل تعادل است. همان طور كه اشاره كرديم در طرح باينري دريافت كميسيون منوط به ايجاد تعادل در حجم فروش هاي انجام شده در دو بازوي فرد است. اگر يكي از بازوها كند حركت كند يا اصلاً حركت نكند ولي آن بازوي ديگر رشد سريعي داشته باشد و در اصطلاح به بازوي فراري تبديل شود، كميسيون پرداخت نخواهد شد. جف يكي از كارشناسان نتورك ماركتينگ مي گويد:(اصل تعادل، چه بخواهيم قبول كنيم و چه نه، نتيجه اش اين مي شود كه در برخي جاها در ازاي كار سخت مزدي دريافت نمي كنيد.)

 با هلدينگ بزرگ عطاكو در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد 

نويسنده :admin
تاريخ: ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۲۰:۵۷

اگر بخواهيم بازاريابي شبكه اي (نتورك ماركتينگ) را به زباني بسيار ساده تعريف كنيم، مي گوييم :بازاريابي شبكه اي (نتورك ماركتينگ)، روشي است براي تبليغ و فروش محصولات، كه در آن، تبليغ و فروش كالا از طريق شبكه اي متصل به هم از مشتريان راضي آن محصولات صورت مي پذيرد.

امروزه در دنيا روشهاي مختلفي براي تبليغات و در نتيجه عرضه كالاها در سطح بازار وجود دارد، تبليغات از طريق صدا و سيما، بيلبورد، اس ام اس، ايميل، پيراهن تيم هاي ورزشي و غيره. يكي از اين روش ها كه در حدود ۷۰ سال از پيدايش آن مي گذرد، تبليغ و فروش از طريق بازاريابي شبكه اي (نتورك ماركتينگ) مي باشد.

طبق تحقيقات متخصصين، آمار نشان مي دهد كه تقريباً ۲۵ % خريدهايي كه افراد در طول زندگيشان انجام مي دهند، تحت تاثير تبليغات متداول شركت ها بوده ( تلويزيون ، بيلبورد و غيره ... )، و ۷۵ % از خريدها تحت تاثير صحبت هاي اطرافيان و يا مشورت گرفتن از دوستان و آشنايان افراد مي باشد! ( ترجيهاً از افرادي كه خود مشتري محصولي بوده اند ). در واقع تاثير تبليغات كلامي يك مشتري يا مصرف كننده راضي، ۳ برابر بيشتر از ميلياردها تومان تبليغات ديگر، براي شركت ها فروش ايجاد مي كند. (توجه داشته باشيد كه از طرفي تمامي هزينه هايي كه به شكل هاي سنتي براي تبليغات صورت مي گيرد، اين ايراد را نيز براي شركت ها دارند، كه بايد در ابتدا مبالغ زيادي پرداخت شود و اميدوار باشند تا در آينده نتيجه آن را ببينند و اين مورد يك ريسك محسوب مي شود).

از اين رو در طول حدود ۷۰ سال گذشته كه روش بازاريابي شبكه اي (نتورك ماركتينگ) در دنيا ايجاد شده، سالانه هزاران كمپاني در سطح جهان يا شيوه فروش به سبك بازاريابي شبكه اي (نتورك ماركتينگ) را به شيوه هاي قديمي خود مي افزايند و يا به طور كل فقط از اين طريق محصولات خود را به بازار ارائه مي كنند.

در واقع اين شركت ها به جاي پرداخت هزينه هاي سنگين و نه چندان موثر تبليغات سنتي، اين هزينه ها را به شكل پاداش و پورسانت به مشتريانشان ارائه مي نمايند كه ايشان را تشويق كنند تا قسمتي از زمانشان را به معرفي و فروش محصولات آنها به اطرافيانشان اختصاص دهند.

در نتيجه بازاريابي شبكه اي (نتورك ماركتينگ) براي فروش محصولات كمپاني ها، روشي بسيار قدرتمند مي باشد و از اينرو شركت هاي بسيار بزرگي در جهان به اين سبك فروش روي آورده اند  همچنين آمارها نشان مي دهد ۷۴ % از مردم آمريكا محصولات و خدمات مورد نيازشان را از طريق شركت هاي بازاريابي شبكه اي (نتورك ماركتينگ) دريافت مي كنند.  

 شركت هاي سالم بازاريابي شبكه اي (نتورك ماركتينگ) و ناسالم (هرمي) :

با هلدينگ بزرگ عطاكو در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد. 

[ ۱ ]