کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
شركت بازاريابي شبكه اي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضويت در خبرنامه
  عضويت لغو عضويت

ورود اعضا
  نام کاربري :
  پسورد :

عضويت در سايت
  نام کاربري :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ايميل :
  نام اصلي :

نويسنده :admin
تاريخ: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۲۵:۳۴

بطور كلي بازاريابي شبكه اي يك روش خارق العاده است.اين روش بهترين شيوه براي معرفي محصول به مصرف كننده است و هم چنين بهترين راه براي جبران خدمت. بطور مثال شما از محصولي استفاده كرده ايد و از آن راضي بوديد شما تجربه خود از مصرف آن را در اختيار ديگران قرار مي دهيد و كالايي به ديگران ميفروشيد كه خود از آن رضايت داريد. بنابراين دليل فروش شما صرفا سود شما از استفاده از محصول نيست بلكه به اين دليل است كه آن محصول خود ارزش استفاده را دارد.

شما ايده و فكر يك خريد را با ديگران به اشتراك مي گذاريد تاريخچه كسب و كار از همين جا آغاز شده است كه شما يك شغل را دوست داريد و خالصانه آن را به ديگران توصيه مي كنيد شما در اين كسب و كار در صورتي سود مي كنيد كه ديگران هم سود كنند درواقع سود فقط براي يك نفر به تنهايي نيست و همه اعضا باهم بايد براي آن تلاش كنند.

اين ها همگي مفاهيم اساسي نتورك ماركتينگ هستند كه كاملا روشن و واضح هستند.

در بازاريابي سنتي هزينه بالايي صرف تبليغات مي شود تبليغاتي كه 98 درصد افراد آن را مي بينند ولي توجه نمي كنند. اگر بادقت به بازاريابي سنتي نگاه كنيد خواهيد ديد كه در اين روش چه تلاش هايي براي معرفي محصول و جذب مشتري صورت مي گيرد و چه منابع و فعاليت هايي از بين مي روند.

چند قانون موفقيت در بازاريابي شبكه اي

خودتان باشيد. زماني كه شما وارد اين كسب و كار مي شويد و يك گروه مشتري را به شكل شبكه فروش محصول براي خودتان ميسازيد بايد هم براي خود بفروشيد هم براي تيم تان. فروش شما براي تيم تان مهم تر است چرا كه اگر افراد با آن چه عرضه مي كنيد ارتباط برقرار كنند شانس موفقيت شما بالاتر است چرا كه آن ها شركت را نمي شناسند و شما را مي شناسند.

دومين راه اين است كه احساساتتان را از شغلتان جدا كنيد. اگر شما بيش از حد احساساتي باشيد يك دغدغه يك مشكل يا يك واكنش منفي شما را دلسرد مي كند. برخي افراد هستند كه نسبت به بازاريابي شبكه اي بدبين هستند اگر چنين افرادي واكنشي منفي نسبت به فعاليت شما داشته باشند شما بايد بتوانيد كه با خونسردي و آرامش آن ها را آگاه كنيد. بطور خلاصه بايد خودتان را از لحاظ عاطفي از پيامد احتمالي پرزنتيشن يا مشتري يابي در ام ال ام جدا كنيد.

راه سوم اين است كه شعله اشتياق را يافته و آن را رها نكنيد. شما بايد عاشق كارتان، محصولاتي كه ميفروشيد و زماني كه صرف جذب  بازاريابان مي كنيد، باشيد. اين ها همه راهي است براي شور و اشتياق دروني و كاركردن روي آن براي رسيدن به موفقيت. اين شور و اشتياق نيرويي است كه همراه شما براي كمك به ديگران است. با داشتن اشتياق مي توانيد در مقابل واكنش هاي منفي مقاومت كنيد.

راه چهارم انعطاف پذير بودن شماست. انعطاف پذيري چيزي است كه هر فرد حرفه اي بايد در كار خود به آن نياز دارد خصوصا دربازاريابي شبكه اي كه چالش هاي خود را دارد.انعطاف پذيري يعني اجازه ندهيد مشكلات روزانه شما را دلسرد كند و واكنش هاي منفي را پذيرفته و بر آن ها غلبه كند يا از كنار آن ها بگذرد.

راه پنجم اين است كه در حرفه خود استاد شويد شناخت و دانش شما راجب كاري كه انجام مي دهيد و فعاليتي كه داريد، مالكيت كسب و كار و فروش محصولات و فرصت ها اصل ابتدايي تلاش شماست. براي رسيدن به جايگاه راهبري كسب و كار مسيرهاي زيادي در پيش رو داريد و كسب مهارت در هنر فروش محصولات و فرصت كسب و كار ابزاري براي رسيدن به موفقيت است.

با هلدينگ بزرگ عطاكو در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد. 

نويسنده :admin
تاريخ: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۳۸:۴۱

ذهنيت و طرز فكر ما چيزي است كه معمولا بدون آگاهي و فكر انتخابش مي كنيم در سطح ناخودآگاه همه ما برنامه ريزي شده ايم كه سبك خاصي از رفتار تفكر و گفت و گو دروني داشته باشيم. وقتي شرايط سخت مي شود معمولا به همان ديدگاه برنامه ريزي شده برمي گرديم كه به آن عادت كرده ايم. اين برنامه ريزي تحت تاثير عولمل مختلفي به وجود مي آيد هم چون چيزي كه ديگران به ما گفته اند چيزي كه خودمان به خودمان گفته ايم و تمام تجربه هاي خوب و بد زندگي مان. اين برنامه ريزي در تمام زندگي، از جمله كسب و كار خودش را نشان مي دهد و اين يعني براي داشتن كسب و كار بهتر بايد برنامه ريزي ذهني داشته باشيم. عبارات تاكيدي ابزاري است براي رسيدن به همين هدف.

شما مرتب به خودتان مي گوييد  مي خواهيد چه كسي باشيد و چه دستاوردي داشته باشيد و چطور مي خواهيد به آن برسيد، به اين ترتيب ذهن ناخودآگاه تان اعتقادات و رفتارتان را عوض مي كند. به صورت خودكار، اعتقادات و رفتارهايتان عوض خواهد شد و در نهايت عبارت هاي تاكيدي تان تديل مي شود به واقعيت.

علم ثابت كرده كه استفاده از عبارت هاي تاكيدي اگر درست انجام شود يكي از موثرترين روش هايي است كه به شخص كمك مي كند تا به كسي تبديل شود كه براي رسيدن به خواسته هايش در زندگي بايد باشد.

چهار گام براي ساخت جملات تاكيدي براي افزايش فروش

در اين قسمت چند قدم ساده براي اينكه بتوانيد عبارت هاي تاكيدي نتيجه گرا براي صبح خودتان را خلق و اجرا كنيد، مطرح مي كنيم. با اين روش ها مي توانيد ذهن خودآگاه و ناخودآگاه خودتان را طوري برنامه ريزي كنيد كه نتيجه دلخواهتان را توليد كند.

گام اول: نتيجه فوق العاده اي كه به آن متعهد هستيد و دليلش

دقت كنيد كه گفته نشد “آنچه ميخواهيد”. همه خواسته‌هايي دارند؛ ولي ما به خواسته هايمان نمي رسيم؛ بلكه به چيزي مي رسيم كه متعهدش هستيم. مي‌خواهيد ميليونر شويد؟ چه اهميتي دارد؟ عضو يك باشگاه معمولي شويد. صبر كنيد ۱۰۰% متعهد هستيد كه ميليونر شويد؟ آمادگي داريد تا كارهاي لازم را براي رسيدن به هدف مشخص كنيد و تا رسيدن به هدف، اجرايشان كنيد؟

اقدام: اول يك نتيجه يا دستاورد فوق العاده و خاص را بنويسيد؛ هدفي كه به چالش­تان مي‌كشد و زندگيتان را فوق العاده بهتر مي‌كند. هدفي كه متعهد هستيد به آن برسيد (حتي اگر هنوز نمي‌دانيد چطور). بعد دليل خواسته تان و فوايدي را كه مستقيم براي تان مي آورد به آن اضافه كنيد و اينطور تعهدتان را قوي تر كنيد.

گام دوم: كارهايي كه متعهد به انجام­شان هستيد و دليلش

نوشتن عبارت هاي تاكيدي كه فقط خواسته تان را تاكيد ميكنند، بدون اينكه بنويسيد براي رسيدن به آن خواسته، متعهد به انجام چه كاري هستيد، تقريبا بي­ فايده است و فقط ميتواند نتيجه عكس داشته باشد. در واقع اين كار ضرر دارد. چون ذهن ناخودآگاه را فريب ميدهد و باعث ميشود تصور كند نتايج به صورت خود به خودي و بدون تلاش، قابل رسيدن هستند.

اقدام: اقدام خاص، فعاليت يا عادتي را كه احتياج داريد تا به نتيجه­‌ي ايده آل تان برسيد، مشخص كنيد و واضح اعلام كنيد كه چه موقع و با چه تناوبي اقدامات لازم را انجام ميدهيد؟

گام سوم: هر روز صبح با هيجان، عبارت هاي تاكيدي تان را تكرار كنيد

يادتان باشد عبارت هاي تاكيدي صبح تان فقط براي اين نيستند كه در شما احساس خوبي به وجود آورند. جملات مكتوبي هستند كه به صورت استراتژيك طراحي شده اند تا ضمير ناخودآگاه را طوري برنامه ريزي كنند كه اعتقادات و ذهنيت كلي در آن جاي بگيرد. چون اين كار را براي رسيدن به نتيجه دلخواهتان احتياج داريد؛ و در عين حال ذهن خودآگاه تان را جوري هدايت مي كند كه بتوانيد روي بالاترين اولويت هاي تان متمركز بمانيد و اقدامات لازم را براي رسيدن به آن هدف انجام دهيد.

اما براي اينكه عبارت هاي تاكيدي موثر باشند مهم است كه موقع تكرارشان هيجان داشته باشيد. خواندن مكرر اين جمله ها بدون اينكه به آنها فكر كنيد و سعي كنيد حقيقت شان را حس كنيد؛ تاثير خيلي كمي خواهد داشت. بايد متعهد شويد احساسات واقعي مثل هيجان و اراده را در خودتان به وجود آوريد و اين احساسات را با قدرت در تك‌تك عبارت هايي تزريق كنيد كه تكرار مي كنيد.

اقدام: برنامه ريزي كنيد تا هر روز صبح براي خواندن عبارت هاي تاكيدي تان وقت بگذاريد تا هم بتوانيد ذهن ناخودآگاهتان را برنامه ريزي كنيد و هم ذهن خودآگاه را روي بالاترين اولويت هاي تان متمركز نگه داريد و همچنين روي آنچه براي رسيدن به خواسته تان متعهد به انجامش شده ايد.

درست است. بايد جملات تان را هر روز تكرار كنيد. گاه و بيگاه خواندن اين عبارت ها، درست همان قدر اثر بخش است كه گاه و بي گاه رفتن به باشگاه بدنسازي اثر دارد. درست به محض اينكه اين كار بخشي از برنامه روزانه شما شود نتايج اش را خواهيد ديد

گام چهارم: همانطور كه خودتان رشد و پيشرفت ميكنيد و تكامل پيدا ميكنيد عبارت هاي تاكيدي تان هم بايد تغيير و تكامل پيدا كنند.

يك هدف، رويا يا نتيجه خارق العاده براي خودتان تصور مي‌كنيد كه مي‌خواهيد در زندگي به واقعيت برسانيد، به ليست عبارت هاي تاكيدي تان اضافه اش كنيد. سعي كنيد براي هر كدام از زمينه‌هاي مهم زندگي تان يك عبارت تاكيدي داشته باشيد. (مسائل مالي، سلامتي، شادي، روابط، فرزندپروري و غيره). و همانطور كه مدام در حال يادگيري هستند، عبارت هاي تاكيدي تان را به روز كنيد و دائم دنبال نقل قول ها، استراتژي‌ها و فلسفه هايي باشيد كه با آن بتوانيد ذهنيت و طرز فكرتان را بهبود دهيد.

هر وقت با نقل قول يا فلسفه‌اي برخورد مي‌كنيد كه مي‌تواند قوي‌ترتان كند و به خودتان مي گوييد اين موضوع مي‌تواند براي من زمينه پيشرفت بزرگي شود به ليست عبارت هاي تاكيدي تان اضافه اش كنيد.

عبارتهاي تاكيدي براي تبديل شدن به يك بازارياب شبكه اي عالي

در ساختن كسب و كار، من و خواسته هايم تعيين كننده نيستند؛ مساله ي مهم اين است كه با چشم انداز و هدفم ارتباط برقرار كنم و براي اين كار بايد بفهمم براي مردم، چي مهم است و بعد، محصول يا فرصت موجود را با خواسته ها و نيازهايشان تطبيق دهم.

رمز موفقيت در بازاريابي شبكه اي اين است كه به فعاليت هاي روزمره تان متعهد باشيد و در عين حال به نتايجش وابستگي احساسي نداشته باشيد.

هميشه نمي توانم نتايج حاصله را كنترل كنم، ولي تا وقتي فرآيندها را دنبال مي كنم، قانون ميانگين ها هميشه جواب ميدهد و نتايج، خودشان به وجود مي آيند.

هميشه دارم دانشم را درباره ي خدماتم بالا مي­برم و هر هفته اخبار زمينه ي كاري ام را مطالعه مي كنم تا در رقابت، جلو بيفتم.

با هلدينگ بزرگ عطاكو در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد.

نويسنده :admin
تاريخ: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۴:۵۳:۵۳

اين سرويس به واسطه موافقت نامه اي كه بين شركت پرداخت الكترونيك سامان و هلدينگ بزرگ عطاكو وجود دارد ارائه ميگردد.

مبلغ تخفيف باتوجه به قرارداد في مابين بصورت كامل توسط اين سيستم محاسبه و كسر ميگردد. عمليات خريد و كسر تخفيف بصورت خودكار و هنگام كشيدن كارت روي كارتخوان انجام مي گيرد.

در خريد تخفيفي، مشتري بايستي اصل مبلغ خريد را بر روي كارتخوان وارد نمايد و دستگاه پس ازكنترل شماره كارت و درصد تخفيف ثبت شده، بصورت خودكار از مبلغ اصلي وارد شده درصد تخفيف را از كارت مشتري كسر و در رسيد چاپ مي نمايد .

*مهم*  خدمات تخفيف فقط بر روي كارتخوان هاي شركت پرداخت الكترونيك سامان ارائه مي گردد لذا تراكنش دارنده كارت جهت دريافت تخفيف حتماً بايد بر كارتخوان سپ انجام شود.

مراكز طرف قرارداد(پذيرندگان) در حال حاضر واحد توسعه ارزش با بيش از 2400 پذيرنده در تمامي صنوف، قرارداد تخفيف 3 الي 50 درصد منعقد نموده است .

با اين قرارداد، هلدينگ بزرگ عطاكو اين امكان را به اعضاي باشگاه مشتريان عطاكو ارائه كرده كه بتوانن از تمام مراكز طرف قرارداد با سپ تخفيف دريافت نمايند.

با هلدينگ بزرگ عطاكو در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد.

نويسنده :admin
تاريخ: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۵۹:۳۰

در حال حاضر نتورك ماركتينگ يكي از موضوعاتي است كه در بسياري از جمع هاي دوستانه راجب آن صحبت مي شود كه يا افرادي عضو نتورك هستند و يا افرادي كه عضو شركت هاي بازاريابي شبكه اي نيستند درحال كسب اطلاعات راجب آن هستند. در اين مقاله ما تصميم داريم راجب دوره هاي مختلف بازاريابي شبكه اي از ابتداي ورد آن به ايران تا بحال صحبت كنيم.

نتورك ماركتينگ در ايران داراي 3 دوره مي باشد كه هر دوره را توضيح مي دهيم.

دوره اول از سال 79 تا 86

اين دوره هم زمان بود با ورود شركت گلدكوئست، وست ويژن و تعدادي ديگر از شركت هاي غيرقانوني. روند كار اين شركت ها به اين صورت بود كه از يك شركت ساختگي شروع مي شد و از افزاد خواسته مي شد با خريد يك پلن وارد شركت شوند و با آوردن دو نفر در دو دست چپ و راست پورسانت بگيرند و اين كار را براي زيرمجموعه هايشان ادامه دهند. مردم هم كه شناختي از نتورك نداشتند با صرف هزينه وارد مي شدند و بعد از مدتي كه سركرده اصلي غيبش ميزد متوجه مي شدند كه سرشان كلاه رفته است.

اين اتفاق براي بسياري از افرادي كه اين دسيسه برايشان تازگي داشت، افتاد و افراد زيادي اموالشان را از دست دادند.

در دسيسه هرمي هيچ كالايي وجود نداشت هيچ خريدي صورت نمي گرفت و هيچ اصول و آموزشي هم نبود. صرفا برقراري تعادل و گرفتن پورسانت كه خيلي از افراد را وسوسه مي كرد تا وارد هرم شوند. اين نوع دسيسه چندين دهه قبل در آمريكا و اروپا رواج پيدا كرده بود كه بعد از مدتي در اين كشورها از آن ممانعت به عمل آمد و براي هميشه غيرقانوني اعلام شد.اما كشورهاي در حال توسعه چون ايران كه مردمش اطلاعي از اين دسيسه نداشتند محل مناسبي براي راه اندازي اين دسيسه بود.

سيستم هاي هرمي چون آبي گل لود براي هميشه چهره بازاريابي شبكه اي را در ايران تيره و تار كردند. بلاخره  سطح نارضايتي و شكايت مردم از اين سيستم افزايش پيدا  كرد و برخي دفاتر در استان ها توسط پليس شناسايي و منحل شدند و سايت آن ها توسط پليس فيلتر شد. در سال 86 پرونده بسياري از نتورك ها در ايران براي هميشه بسته شد و به فراموشي سپرده شد و موج اول اين صنعت در اين سال به پايان رسيد.

دوره دوم از سال 87 تا 89

يك سال بعد مجددا نتوركرهاي شكست خورده دوباره فعاليت خود را آغاز كردند. چند شركت خارجي وارد كار شدند و برخي شركت هاي داخلي نيز كار خود را شروع كردند. پلن هاي آنان كمي تغير كرده بود و در بعضي  از آن ها گفته مي شد كه شما در واقع در اين شركت با مبلغي سرمايه گذاري مي كنيد و با ورود اعضاي بيشتر پورسانت دريافت مي كنيد ولي سيستم آموزشي و درآمدزايي همانند گذشته بود و تغيري نكرده بود. در آن سال ها كتاب ها و مقالات زيادي چاپ شد تا بتواند همه سوء تفاهم ها و تيرگي ها را براي همه افراد روشن كند. اما اين موج هم مدت زيادي دوام نياورد و حاصل آن چيزي نبود جز عده اي مال باخته كه قصد شكايت داشتند.

دوره سوم از سال 90 تاكنون

اما از سال 90 تاكنون اوضاع نتورك بسيار تغير كرد. دولت توانست قوانيني را براي نتورك ماركتينگ به ثبت برساند. يكي از قوانين مهم حذف شده، حذف سيستم باينري است. ديگر نيازي نبود افراد در زير مجموعه هايشان تعادل برقرار نمايند تا پورسانت بگيرند. در اين دوره پورسانت به خاطر ورودي در مجموعه دريافت نمي شد و بخشي از پورسانت مربوط به فروش محصول در مجموعه ها مي شد.

يكي از مزاياي بازاريابي شبكه اي اين است كه واسطه ها حذف مي شوند و با خريد اجباري كاملا مخالفت شده است. دولت نيز تاكيد زيادي بر توليد و فروش محصولات ايراني داشته و آن را به عنوان يك قانون در شركت ها تصويب كرده است. لازم به ذكر است كه با رشد روزافزون و قانونمند نتورك هاي ايراني ديگر اثري از نتورك هاي خارجي وجود ندارد و اين براي صنعت ام ال ام كشور از مزاياي بالاي برخوردار است.

با هلدينگ بزرگ عطاكو در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد.

[ ۱ ]